O nas

NAWET NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO KROKU

W tym pierwszym kroku i dalszych podróżach pomagamy swoim klientom już od 1968 roku, a nasza wieloletnia praktyka i doświadczenie z powodzeniem jest przekazywana kolejnym pokoleniom

Posiadamy pakiet usług umożliwiający kompleksową i profesjonalną obsługę podróżniczą zarówno dla wymagającego klienta indywidualnego jak i dla nowoczesnej firmy oraz zorganizowanej grupy turystów. Doradzimy i wspólnie wybierzemy najbardziej odpowiednią drogę, aby dotrzeć na miejsce bezpiecznie, najtaniej i na czas, gdyż nieskończone są potrzeby i upodobania podróżnych: autobusem, promem, samolotem, własnym samochodem, pieszo, autostopem czy taksówką.

Posiadamy również licencję organizatora turystyki

i z ogromną przyjemnością tworzymy i ciągle udoskonalamy bardzo interesujące wyjazdy turystyczne, krajoznawcze a co najważniejsze zarazem edukacyjno – dydaktyczne dla dzieci i młodzieży. Wszystkie programy są przez nas profesjonalnie przygotowane i sprawdzone.

Naszym głównym celem

jest świadczenie usług na wysokim poziomie przy zachowaniu stosunkowo niskich cen. Dlatego też nieustannie staramy się podnosić profesjonalizm obsługi i swoje kwalifikacje a tym samym dbać o jakość naszych usług – to wszystko specjalnie tylko dla naszych klientów.

Podróżując z nami spędzą Państwo czas miło i pożytecznie. Turystyka to dla nas pasja i z pasją przygotujemy wyjazd również dla Ciebie. U nas spotka Cię perfekcyjne doradztwo oparte m. in. na własnym doświadczeniu.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU!